119 fotot | 84 perenime | 53 grupi- ja koolipilti

Leia üles oma esivanemad

Tore, kui sul on mälestus ja sellest ka foto. Aga kui sul pole mälestust, siis foto võib selle sulle anda.

Albumid
1

#1 Ella Trankmann "Koolide album"

Albumi omanikuks on Ella Trankmann Jüri t. (ab. Aarelaid) (1906-1987). Eestistatud neiupõlve nimi Tarnmaa. Sündinud Virumaal, Pada vallas, Varudi Altkülas. Õppinud Pikaristil, Rakveres ja Kehtnas. Õpetanud ning elanud Mõdrikul, Kuusikul ja Tallinnas.

2

#2 Suurvälid - Pikkhofid

Fotod pärinevad Suurvälide, Jürjenbergide ja Pikkhofide fotokarbist. Tudulinna, Iisaku kihelkond.

3

#3 Volli - Voldemar Mesi

Albumi omanikuks on Voldemar Mesi Taaveti (ka David) poeg (1896-1941). Sündinud Virumaal, Peetri vallas, Udria külas. Õppinud Riia merekoolis. Töötanud mehaanikuna laevadel Kogula, Smelõi, Lembit, Mardus, Kajak, Kai, Torm, Julia, Arturus, Argus jt. Autatasustatud Eesti Vabaduse Risti II liigi ordeniga vapruse eest 1919.a. lahingutes Loksal ja Port-Kundas. Alates 1928.a. pidas ka Udumäe asundustalu (endise mõisakutsari eluruumid ja tallid Virumaal, Laagna mõisas).

4

#4 Hilda - Hilda Mesi (Trankmann)

Albumi omanikuks on Hilda Trankmann Jüri t. (ab. Mesi, 1926) (1898-1979). Sündinud Virumaal, Pada vallas, Varudi Altkülas. Õppinud Varudis, Ulvis ja Vahi põllutöökoolis. Elanud Laagnal ja Tallinnas. * Pildil koos õe Ellaga (album #1).

5

#5 Proua Soo

Albumi omanikuks on Alide Ahhi Johani t. (ab. Soo) (1894-1956?). Sündinud ja õppinud Tartus. Elanud ja töötanud Tartus, Salisburgi pastoraadis Lätis, Viljandis ning Tallinnas.